Świetlica – wydarzenia

·  Witamy w naszej świetlicy   ·

Sala naszej świetlicy jest miejscem otwartym dla wszystkich uczniów SP w Głojscach. Wirtualna strona świetlicy zaprasza nie tylko dzieci i młodzież, ale także rodziców, opiekunów, a nawet dziadków naszych uczniów.

W zakładce dokumenty dorośli znajdą gotowe druki potrzebne do tego, by na dłużej zapisać dziecko do świetlicy lub zapewnić mu doraźną opiekę.

W zakładce kontakt i godziny pracy można zobaczyć, jak działamy i jak się z nami skontaktować.

Ponadto:

dzieci zapraszamy do działu dla dziecka, rodziców, opiekunów i dziadków – do działu dla rodzica, a wszystkich razem – do świetlicowej galerii.

Zapraszamy!

wychowawcy świetlicy SP w Głojscach


kwiecień 2020 r.

Nastał czas niezwykły: nasza szkoła – chociaż rok szkolny w pełni – jest pusta i głucha i taka musi na chwilę pozostać. Szkolną świetlicę na jakiś czas musimy zamienić na świetlicę domową i szczęściarzem jest ten, kto może zorganizować świetlicę ogrodową.

Dobrze, tylko w co się bawić, kiedy już wszystkie szafki wysprzątane, wszystkie lalki wytulone i wszystkie klocki zbudowane? A co robić, kiedy za oknem wieje i ziębi lub na odwrót – suszy i praży?

Nasza świetlica spróbuje coś na to poradzić.

Jeśli jesteś dzieckiem i dopadła Cię nuda, odkryj zakładkę „dla dziecka”.

Jeśli jesteś dorosły i widzisz dno w skarbnicy pomysłów dla Twojego brzdąca albo przeciwnie, gubisz się w gąszczu linków i instrukcji, odkryj zakładkę „dla rodzica”. Znajdziesz tu też ciekawe artykuły na temat dziecka i wychowania.

Odwiedzaj nas!

wychowawcy świetlicy SP w Głojscach