Świetlica – aktualności

·  Witamy w naszej świetlicy   ·

Sala naszej świetlicy jest miejscem otwartym dla wszystkich uczniów SP w Głojscach. Wirtualna strona świetlicy zaprasza nie tylko dzieci i młodzież, ale także rodziców, opiekunów, a nawet dziadków naszych uczniów.

W zakładce dokumenty dorośli znajdą gotowe druki potrzebne do tego, by na dłużej zapisać dziecko do świetlicy lub zapewnić mu doraźną opiekę.

W zakładce kontakt i godziny pracy można zobaczyć, jak działamy i jak się z nami skontaktować.

Ponadto:

dzieci zapraszamy do działu dla dziecka, rodziców, opiekunów i dziadków – do działu dla rodzica, a wszystkich razem – do świetlicowej galerii.

Zapraszamy!

wychowawcy świetlicy SP w Głojscach


kwiecień 2021 r.

Mija rok, odkąd większość dzieci może tylko pomarzyć o harcach na świetlicy. Chociaż od zeszłego kwietnia udało nam się znów spędzić kilka radosnych świetlicowych chwil, to jednak przez większość czasu świetlica nadal pozostaje pusta i głucha. Nie znaczy to jednak, że bezczynna. Znów zapraszamy Cię do korzystania z gromadzonego przez nas banku pomysłów.

Jeśli jesteś dzieckiem i dopadła Cię nuda, odkryj zakładkę „dla dziecka”.

Jeśli jesteś dorosły i widzisz dno w skarbnicy pomysłów dla Twojego brzdąca albo przeciwnie, gubisz się w gąszczu linków i instrukcji, odkryj zakładkę „dla rodzica”. Znajdziesz tu też ciekawe artykuły na temat dziecka i wychowania.

Odwiedzaj nas!


zapisy na rok szkolny 2021/2022 r.

Drodzy Rodzice,

już teraz można zapisywać dzieci do świetlicy na rok szkolny 2021/2022. Prosimy o złożenie w tym celu stosownego wniosku. Jest dostępny tutaj lub bezpośrednio w szkole. Ważne, by we wniosku wskazać godziny, w jakich potrzebujecie Państwo opieki świetlicowej dla Waszych pociech. Przypominamy, że dotąd świetlica działała od 7.00 do 15.30.

Zapraszamy!