Uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”

Babcia i Dziadek to słowa, kojarzące się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre.    W dniu 08 lutego 2020 roku w Domu Lodowym w Głojscach odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała ciepłymi słowami pani Elżbieta Knap dyrektor szkoły i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.
W pięknie udekorowanej sali uczniowie klas najmłodszych przedstawili program artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, pięknie tańczyły i śpiewały piosenki. Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój,  pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i własnoręcznie wykonanymi laurkami. W przyjęciu wyjątkowych gości pomagała Rada Rodziców, która przygotowała ciepły posiłek i słodki poczęstunek. Prezes stowarzyszenia „Wspólna Szkoła” pan Andrzej Kusz obdarował małych artystów słodkościami życząc aby w sercach dzieci nigdy nie zabrakło miłości dla dziadków.

W tym dniu odbyła się również zabawa karnawałowa dla klas 0 – VIII. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.  Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, dziadkom jak i rodzicom.

Trzeba powiedzieć, że karnawałowa zabawa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych dziadków i uczniów.

Kolejny karnawał ponownie za rok!