Wszystkie dzieci nasze są…

Każdy dzień w przedszkolu jest ciekawy, jednak jest taki dzień w roku gdy wszystkie dzieci czują się szczególnie ważne, a dorośli chcą im sprawić dużo radości i uśmiechu. To Dzień Dziecka. Żeby ten dzień był niezapomniany wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów. Dzieci nie potrzebują drogich upominków. One potrzebują naszego czasu, uwagi obecności, poczucia, że robimy coś wspólnie z nimi i dla nich, gdyż są dla nas ważne, bo lubimy spędzać z nimi czas. W tym szczególnym dniu Dzień Dziecka w przedszkolu odbył się na sportowo! Pogoda dopisała i pozwoliła wykazać się dzieciakom umiejętnościami sportowymi. Każdy z nich uczestniczył w różnych konkurencjach tj. tor przeszkód, rzuty do kosza, bieg na 15 m i wiele innych. Dla każdego dziecka czekał medal i dyplomy. Zmęczeni ale zadowoleni udaliśmy się na poczęstunek. Rodzice przygotowali kiełbaski z grilla, potem była wata cukrowa.

Uczniowie klasy II i III  podczas pieszych wycieczek wspólnie z wychowawcami zachwycali się pięknem okolicy skąpanej w wiosennych kolorach łąk i promieniach słońca.

Starsi uczniowie spędzili ten czas z wychowawcami w gronie swoich klasowych koleżanek i kolegów ciesząc się na łonie natury z możliwości bycia razem po długim czasie nauki zdalnej. Rozegrali też kilka meczy na naszym nowym boisku sportowym.
Na zakończenie dnia dla wszystkich uczniów, oprócz grillowych przysmaków i waty cukrowej, czekała niespodzianka od rodziców w formie słodkich prezentów.

Gwar rozmów, żarty i radosny uśmiechu na twarzach dzieci, których brakowało w szkole od kilku miesięcy, ogromie ucieszył wszystkich dorosłych, którzy zorganizowali ten wyjątkowy dzień.

Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym KOCHANYM DZIECIOM dużo radości i uśmiechu każdego dnia.